Hakkımızda

MSY Yapı, 2005 yılında insanların yaşamlarına değer katacak projeler üretme amacıyla kurulup,  bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük başarılara imza attı. 

MSY YAPI, kuruluş felsefesi olan “Yaşamla Uyumlu Yapılar” kapsamında  2.700 nitelikli konutu hayata geçirdi. 

İnşa ettiği yapıyı sahiplerine söz verdiği zamanda ve kalitesinden ödün vermeden teslim etmenin haklı gururuyla çalışmalarını sürdürmekte olan MSY YAPI, bu hedef doğrultusunda yenilikçi bir perspektifle her yıl büyümekte, gelişmekte ve sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Tüm projelerinde, insanların yaşamlarını kolaylaştıran, fonksiyonel ve nitelikli yapılar inşa etmek için özenle çalışmakta, benimsediği “Yaşamla Uyumlu Yapılar” felsefesine uygun şekilde insanların yaşamlarına dokunmaya devam etmektedir. 

Arsasına değer katmak için, hayal ettiklerini gerçekleştirmek için MSY YAPI ile yolu kesişenlerle oluşturulan güven, MSY YAPI’nın en önemli ilkelerinin başında yer almaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışarak iş ortakları olarak gördüğü müşteri ve toprak sahiplerine kazanç sağlayan ve onlarla birlikte gücüne güç katan MSY YAPI, projelerini güven üzerinde yükseltmeye devam etmektedir.  

Manzara Kartal, Manzara Pendik, Norm İstanbul, Pendix, Karina, Doğa&Evren, Deryapark, Turnalife gibi pek çok sembol projelerin altında imzası bulunan MSY YAPI, sağlam ilkelerinin ışığında hep daha iyisi için çalışmaktadır. 

vizyon

Yenilikçi, ilkeli, sorumlu yaklaşımımızla Türkiye’nin lider inşaat/yapı firması olmak.

Misyon

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve sürdürülebilir bir dünya için yaşamı/dünyayı şekillendirmek.

Başkanın mesajı

MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinmiş, verdiği sözün her daim arkasında durarak müşteri memnuniyetini geliştirmiş, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir.

MSY YAPI olarak başladığımız ve emin adımlarla 18 yılı aşkın bir süredir yürüdüğümüz bu yolda her zaman hayallerimizin ötesinde olmayı hedefledik. Sürdürülebilir büyüme stratejimiz doğrultusunda hedeflerimizi gerçekleştirdik.

Sürdürülebilir büyüme anlayışımız çerçevesinde yaptığımız işlerimiz ile ülkemize katkı sağlıyor, doğamıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Attığımız her adımda daha yenilikçi, gelişmelere daha açık oluyor ve bu doğrultuda projelerimize değer katıyoruz.  

Bugünden sonra da çıtayı daha yukarı çıkararak temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle kendimizi sürekli olarak yenileyerek, geliştirerek ilerlemeye devam edeceğiz. 

Tüm çalışmalarımızın arkasında yetenekli, tecrübeli ve inovatif arkadaşlarımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem verdiğimiz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz. Bilgi ve tecrübeye gençlerimizin yenilikleri yakından takipleri ve yaratıcı dinamizmleri eşlik ettiğinde her şeyi başarabileceğimize inancımız tamdır. 

Bugüne kadar yaptığımız işlerle, güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve iş ortağımız diye adlandırdığımız müşterilerimize kanıtladık. 
 
Şirketimizin vizyoner hedeflerini gerçekleştirmek için sahip olduğumuz dinamizmi, başta ülkemiz olmak üzere çalışanlarımıza, müşterilerimize, hissedarlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak için kullanacağız. 
 
Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki yıllarda da büyütmeye devam edeceğimiz başarılarımızın verimliliğini, tüm çalışanlarımız, kıymetli müşterilerimiz ile şeffaflık, hesap verilebilirlik ve sorumluluk temelli kurumsal yönetim yaklaşımına uygun olarak paylaşmayı sürdüreceğiz.
 
Hep birlikte yeni başarılara imza atmak en temel hedefimizdir.
 
Daha önce başardıklarımız bize umut veriyor.
 
Geçmişimizden gelen gücü inancımızla birleştirerek emin adımlarla yürümeye devam…
 
Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.
 
Muharrem Yılmaz
 
Yönetim Kurulu Başkanı

Hizmetlerimiz

01

MÜTEAHHİTLİK

“A Sınıfı Müteahhitlik Belgesi”ne sahip bir firma olarak, deneyimli ekibimizle yapım aşamasının tüm süreçte koordine edilmesi, üstlenilen projelerin denetilmesi, planlanması ve yürütülmesi gibi pek çok alanın birleştiği multi disipliner bir hizmet sunuyoruz.

02

PROJELENDİRME

İnşaat projelendirme hizmetlerimizle 360 derece, uçtan uca proje çizimi, mühendislik ve danışmanlık sunuyoruz.


03

gayrimenkul geliştirme

Gayrimenkul projeleri geliştirmek, gayrimenkul piyasasını analiz etmek, yeni projeler için ön fizibilite analizleri yürütmek, finansal bilgileri güncelleyerek proje geliştirme sürecini hızlandırmak gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

04

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Mevcut yapıyı güçlendirmenin ekonomik olmadığı ya da kat maliklerinin binalarını yeniden inşa ettirmek istedikleri durumlarda, eski yapı stoklarını zamanın ihtiyaçlarına göre proje geliştirip depreme karşı dayanıklı olacak şekilde yeniden inşa ediyoruz.

İnsan Kaynakları

MSY Yapı olarak her bir personelimize maddi ve manevi faydalar sağlayarak, motivasyonu tam ve çalışmaya kararlı olmalarını destekliyoruz. Birçok yeni iş modelini çalışanlarımız için uyguluyoruz. 

Önceliğimiz yarattığımız mutlu ve adil bir çalışma ortamının her gün daha güzelleşmesidir. Msy Yapı’da her bir çalışanın firmamızın değerlerini içselleştirip yaşatacağı bir ortam sunuyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın sorumluluklarının bilincinde olmasını, gelişmelere önem vermesini ve takip etmesini sağlıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın görüşlerine önem veriyor, projelerimizin her aşamasında değerli düşüncelerini dinliyor, uyguluyor ve başarının paylaşıldığı bir ortamda büyümeye devam ediyoruz.

Sıcak dünyamıza sizleri de bekleriz.  

Sosyal Sorumluluk

%50 SU tasarrufu ile GELECEĞİ KORUYORUZ

Çocuklarımıza temiz bir çevre, sağlıklı bir nefes bırakmak istiyoruz. Sürdürülebilir bir yaşam sunmak için suyu her detayda akıllıca kullanmaya çalışıyoruz.

Bu yüzden evsel atık sularınızın MSY Nefes’te çok özel bir yeri var. Projemizin mimari detaylarına özenle entegre edilen gri su sistemi sayesinde, lavabo ve duşlardan şehir şebekesine akan atık suları arıtarak bodrum katta yağmur suları ile birlikte depolayacağız. Geri dönüştürülen atık suların tekrar kullanımı sayesinde doğal su kaynaklarında önemli ölçüde tasarruf sağlayacağız. Arıtılan sular, evlerimizdeki rezervuar ve bahçe sulama gibi farklı alanlarda kullanılacak, geleceğimiz için can suyu olacak. Evsel atık suların %50 arasındaki kısmını gri su arıtma sistemleri sayesinde değerlendirerek, çevre kirliliğinin azaltılmasına, geri kullanım sayesinde aile ve site bütçesine önemli ölçüde katkı sağlayacağız. Dört mevsim yağışları da hasat ederek, yeniden kullanılabilir hale getirecek ve çevremizi koruyacağız.

Kronoloji
2005
MSY Yapı kuruldu.
2005
2005-2015
55 Adet projeye imza atıldı.
2005-2015
2015
MSY Doğa&Evren projesinin inşaatına başlandı.
2015
2016
MSY Karina projesinin inşaatına başlandı.

MSY Doğa&Evren projesi tamamlanarak teslim edildi.

MSY Pendix projesi satış ofisi kapılarını açtı.

MSY Pendix projesi inşaatına başlandı.
2016
2017
Norm İstanbul projesi satış ofisi kapılarını açtı.

Norm İstanbul projesi inşaatına başlandı.

MSY Karina projesi tamamlanarak teslim edildi.
2017
2018
MSY Pendix projesi tamamlanarak teslim edildi.
2018
2019
Norm İstanbul projesi tamamlanarak teslim edildi.

Manzara Pendik projesi satış ofisi kapılarını açtı.

Manzara Pendik projesi inşaatına başlandı.
2019
2020
Manzara Pendik projesi tamamlanarak teslim edildi.

Manzara Kartal projesi satış ofisi kapılarını açtı.

Manzara Kartal projesi inşaatına başlandı.
2020
2021
Manzara Kartal projesi tamamlanarak teslim edildi.

MSY Nefes projesi satış ofisi kapılarını açtı.
2021
2022
MSY Nefes projesi inşaatına başlandı.
2022