MSY Life

MSY Proje Garantisi

MSY yaptığı konutlara,5 yıl garanti süresi vererek, dairelerinizde sonradan oluşacak problemlere karşı evinizi garantiye alır. Böylelikle siz sadece yeni evinizin tadını çıkartırken oluşabilecek sorunlar ile Msy Çözüm Merkezi ilgilenir.

MSY Mutlu Ortaklar

Msy Yapı’dan daire sahibi olan mutlu müşterilerimizin yorumlarını ve görüşlerini sizler için şeffaf bir şekilde web sayfamızda sunuyor ve eski müşterilerimize değerli görüşleri için çok teşekkür ediyoruz.

MSY Çözüm Ortağı

Msy Yapı Çözüm Ortağı sistemimizde sizleri dinliyor, Msy Yapı’dan en kolay nasıl ev sahibi olursunuz tespit ediyor ve eski evinizi, arsanızı hatta araçlarınızı değerinde takas ile alıp, yerine yepyeni projelerimizden daireler veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yatırım için aldığı daireleri satıyor ve müşterilerimize birbirinden çeşitli çözümler sunuyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler

Msy Satış Sonrası Hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Talep ve önerileriniz ilgili departmanımıza yönlendirilir. Sorununuz ilgili departmanımız tarafından en kısa sürede tespit edilerek çözülüp, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Msy satış sonrası hizmetler ile evinizde / sitenizde oluşabilecek sorunlara anında çözüm var!