MSY Yapı Çekiliş Kuralları

1. Çekiliş, 11 Ocak 2021 tarihinde başlayacak ve 17 Ocak 2021 tarihi saat 23.59’da sona erecektir. Kazananlar 18 Ocak 2021 tarihinde MSY Yapı Instagram hesabımızdan duyurulacaktır.

2. Çekilişe katılım için kullanıcıların MSY Yapı’nın aşağıda belirtilen Instagram sayfasında paylaşılan çekiliş içeriğine 3 arkadaşını etiketleyerek ve gönderiyi beğenerek çekilişe katılma hakkı kazanır.
https://www.instagram.com/msyyapi

3. İlgili içeriğe yorum yapan kullanıcılar arasından, Intagram’da simpliers.com üzerinden 1 kişi Bihorizon hediye kutusu kazanacaktır.

4. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

5. Hediye kutunun içerikleri değiştirilemez.

6. Ödülün gönderiminde pandemi sürecinden dolayı aksamalar olabilir.

7. Ödül kazanan kullanıcıyla paylaşım yaptıkları sosyal medya hesabı üzerinden iletişim kurulacaktır.

10. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan MSY Yapı sorumlu tutulamaz. Bu kişi, kazanan olarak belirlenmesine rağmen haklarını kaybederler. MSY Yapı’nın önceden belirlediği yedek talihli listesinden sıradaki ilk kişi ödülü kazanma hakkına sahip olur.

11. MSY Yapı, yarışma boyunca ve sonrasında, öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcının bütün yarışma verilerini, katılım hakkını iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

12. MSY Yapı, bu çekilişi istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, iptal etme, uzatma, kazanan kullanıcının ödülünü verme yöntemi dâhil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. MSY Yapı, organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

13. Çekilişe katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

14. MSY Yapı istediği zaman yarışma kurallarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Bilgi Talep Formu