Hakkımızda

MSY Hakkında

MSY yapı olarak; yolculuğumuza 2005 yılında başladık ve bugün 60 projede 2500 konutu güvenle teslim etmiş lider bir kuruluş olmanın gururuyla yolumuza devam ediyoruz. İnşa ettiğimiz tüm projelerde, iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimiz ve toprak sahiplerimizin kazançlı çıkacağı, mutlu olacağı sonuçları hedefliyoruz.

Projelerimizin insanların yaşamlarını kolaylaştıran, rahat ve fonksiyonel yapılar olması için özenle çalışıyor “Yaşamla Uyumlu Yapılar” felsefemize uygun şekilde, doğayla ve çevreyle uyumlu sürdürülebilir projeler üretiyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden bu güne, başladığımız tüm projelerde söz verdiğimiz zamanda, kaliteli ve eksiksiz teslimat yapmak her zaman birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor.
Bize değer katan tüm paydaşlarımızın mutlu olması, her geçen gün büyüyen ailemizin daha da büyümesi için, işimize duyduğumuz aşkla, hep daha iyisi için çalışıyoruz!

Konforlu Yaşam

Bugüne dek hayalini kurduğumuz, planladığımız ve hedeflediğimiz projeleri yapabilmenin mutluluğu içerisinde yepyeni projelere yelken açıyoruz. Yakın gelecekteki hedefimiz, iyi konut inşa etmenin üstünde bütünüyle biryaşam konforu inşa etmek. Bu yaşam konforu ihtiyaçlarımızın ve hayallerimizin buluştuğu büyük projelerde hayat buluyor. MSY Yapı olarak müşterilerimize, geniş ve konforlu evlerin yanında; spor tesisli, yeşil alanlı, havuzlu ve aktiviteli bir hayat sunuyoruz.