MSY YAPI

Yaşama Dokunan Projeler

MSY YAPI, 2005 YILINDA İNSANLARIN YAŞAMLARINA DEĞER KATACAK PROJELER ÜRETME AMACIYLA KURULDU VE BU HEDEFLE ÇIKTIĞI YOLDA KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI.

İnşa ettiği yapıları sahiplerine söz verdiği zamanda ve kalitesinden ödün vermeden teslim etmenin haklı gururuyla çalışmalarını sürdüren MSY Yapı, bu hedef doğrultusunda yenilikçi bir perspektifle her yıl büyümekte, gelişmekte ve sektörün ilerlemesine katkı sağlamaktadır.

Tüm projelerinde, insanların yaşamlarını kolaylaştıran, fonksiyonel ve nitelikli yapılar inşa etmek için özenle çalışan MSY Yapı, benimsediği ‘yaşamla uyumlu yapılar’ felsefesine uygun şekilde insanların yaşamlarına dokunmaya devam etmektedir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Muharrem Yılmaz

MSY YAPI 2005 YILINDAN BU YANA DÜRÜSTLÜK İLKESİNİ PRENSİP EDİNEREK, MARKA OLMANIN BİLİNCİ VE SORUMLULUĞU İLE SAĞLAM ADIMLARLA YÜRÜMEKTEDİR...

MSY Yapı olarak başladığımız ve emin adımlarla 20 yılı aşkın bir süredir yürüdüğümüz bu yolda her zaman hayallerimizin ötesinde olmayı hedefledik. Sürdürülebilir büyüme stratejimiz doğrultusunda hedeflerimizi gerçekleştirdik.

Sürdürülebilir büyüme anlayışımız çerçevesinde yaptığımız işlerimiz ile ülkemize katkı sağlıyor, doğamıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Attığımız her adımda daha yenilikçi, gelişmelere daha açık oluyor ve bu doğrultuda projelerimize değer katıyoruz.

Bugünden sonra da çıtayı daha yukarı çıkararak temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle kendimizi sürekli olarak yenileyerek, geliştirerek ilerlemeye devam edeceğiz.

Tüm çalışmalarımızın arkasında yetenekli, tecrübeli ve inovatif arkadaşlarımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem verdiğimiz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz. Bilgi ve tecrübeye gençlerimizin yenilikleri yakından takipleri ve yaratıcı dinamizmleri eşlik ettiğinde, her şeyi başarabileceğimize inancımız tamdır.

Bugüne kadar yaptığımız işlerle güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu; bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymak gerektiğini tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve iş ortağımız diye adlandırdığımız müşterilerimize kanıtladık.

ŞİRKETİMİZİN HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN SAHİP OLDUĞUMUZ DİNAMİZMİ, BAŞTA ÜLKEMİZ OLMAK ÜZERE ÇALIŞANLARIMIZA, MÜŞTERİLERİMİZE VE İŞ ORTAKLARIMIZA DEĞER KATMAK İÇİN KULLANACAĞIZ.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki yıllarda da başarılarımızı artırmaya devam edeceğiz. Bu başarıların verimliliğini tüm çalışanlarımız ve kıymetli müşterilerimizle, şeffaflık, hesap verilebilirlik ve sorumluluk temelli kurumsal yönetim yaklaşımına uygun olarak paylaşmayı sürdüreceğiz.

Hep birlikte yeni başarılara imza atmak en temel hedefimizdir.

Daha önce elde ettiğimiz başarılar bize umut veriyor.

Geçmişimizden aldığımız güçle, inancımızı birleştirerek emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Hepinize saygılarımı, selamlarımı ve sevgilerimi sunarım.

HİZMETLERİMİZ

Her Zaman En İyisi İçin Çalışıyoruz

MÜTEAHHİTLİK

A Sınıfı müteahhitlik sertifikasına sahip olan firmamız, projelerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için deneyimli ekibiyle inşaat sürecinin her aşamasını koordine etmekte, denetlemekte ve yönetmektedir. Kompleks projelerde multidisipliner bir yaklaşım sunarak yüksek kalitede sonuçlar elde ediyoruz.

PROJELENDİRME

MSY Yapı, kapsamlı inşaat projelendirme hizmetleri sunarak projelerin başlangıçtan bitişine kadar olan her aşamasında mühendislik ve danışmanlık desteği sağlamaktadır. Her bir proje için 360 derece çözüm odaklı yaklaşımımızla, detaylı ve fonksiyonel çizimler yapmaktayız.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Gayrimenkul sektöründe derinlemesine bilgiye sahip olan MSY Yapı, piyasa analizleri yapmakta, yeni projeler için ön fizibilite çalışmaları yürütmekte ve finansal stratejiler geliştirerek gayrimenkul geliştirme süreçlerini hızlandırmaktadır. Bu kapsamlı hizmetlerimizle yatırımcılara değer katıyoruz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Zamanın gereksinimlerine uygun, depreme dayanıklı yeni binalar tasarlayıp inşa ederek kentsel dönüşüm projelerinde öncü olan MSY Yapı, mevcut yapıların yenilenmesi gerektiğinde ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır. Kat maliklerinin ihtiyaçları doğrultusunda güvenli ve modern yapılar inşa ediyoruz.

BİZDEN HABERLER

Öne Çıkan Haberlerimiz

MSY Yapıdan Pendikspor Ampute Takımına Yemek

Pendik Ada Tesislerinden 19 Ekim saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Pendik Spor Yönetim Kurulu Başkanı...

MSY Yapıdan Pendikspor Ampute Takımına Yemek

Pendik Ada Tesislerinden 19 Ekim saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Pendik Spor Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Taştan ve yönetim Kurulu üyeler ile MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Proje Geliştirme Sorumlusu Hasan Turanlı ile şirket yönetimi tam kadro katıldı.
Haberin Detayı

MSY Yapı’dan Şehit Ailesine Konut Bağışı

MSY Yapı, toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında duyarlı bir adım daha attı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı...

MSY Yapı’dan Şehit Ailesine Konut Bağışı

MSY Yapı, toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında duyarlı bir adım daha attı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Çelik, bir şehit ailesine yeni evlerinin tapusunu törenle teslim etti.
Haberin Detayı

MSY Yapı, MSY Pendix Projesini Başarıyla Tamamladı

MSY Yapı, Pendik sevdalısı olarak bilinen ve verdiği sözleri tutma konusunda öne çıkan bir yaklaşımla...

MSY Yapı, MSY Pendix Projesini Başarıyla Tamamladı

MSY Yapı, Pendik sevdalısı olarak bilinen ve verdiği sözleri tutma konusunda öne çıkan bir yaklaşımla, MSY Pendix projesinin anahtar teslim törenini gerçekleştirdi. Tören, 8 Nisan 2018 tarihinde, projenin başarıyla tamamlanmasının haklı gururuyla, değerli ortakların katılımıyla düzenlendi.
Haberin Detayı

Doğa & Evren Projesi Daire Sahibi Röportajı

MSY Yapı Müşteri Memnuniyetinde Çıtayı Yükseltiyor: Dr. Gökçen Çiftçioğlu’ndan Tam Not!

Doğa & Evren Projesi Daire Sahibi Röportajı

MSY Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Doğa&Evren projesi, şık tasarımı ve sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Projede yer alan ev sahiplerinden biri olan Prof. Dr. Gökçen Çiftçioğlu, yaşadığı deneyimleri paylaştı.
Haberin Detayı

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA