Bizden Haberler

MSY Yapıdan Pendikspor Ampute Takımına Yemek

Pendik Ada Tesislerinden 19 Ekim saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Pendik Spor Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Taştan ve yönetim Kurulu üyeler ile MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı...

MSY Yapıdan Pendikspor Ampute Takımına Yemek

Pendik Ada Tesislerinden 19 Ekim saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Pendik Spor Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Taştan ve yönetim Kurulu üyeler ile MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Proje Geliştirme Sorumlusu Hasan Turanlı ile şirket yönetimi tam kadro katıldı.
Haberin Detayı

MSY Yapı’dan Şehit Ailelerine Konut Bağışı

MSY Yapı, toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında duyarlı bir adım daha attı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Çelik...

MSY Yapı’dan Şehit Ailelerine Konut Bağışı

MSY Yapı, toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında duyarlı bir adım daha attı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Çelik, bir şehit ailesine yeni evlerinin tapusunu törenle teslim etti.
Haberin Detayı

MSY Yapı, MSY Pendix Projesini Başarıyla Tamamladı

MSY Yapı, Pendik sevdalısı olarak bilinen ve verdiği sözleri tutma konusunda öne çıkan bir yaklaşımla, MSY Pendix projesinin anahtar teslim törenini gerçekleştirdi.

MSY Yapı, MSY Pendix Projesini Başarıyla Tamamladı

MSY Yapı, Pendik sevdalısı olarak bilinen ve verdiği sözleri tutma konusunda öne çıkan bir yaklaşımla, MSY Pendix projesinin anahtar teslim törenini gerçekleştirdi. Tören, 8 Nisan 2018 tarihinde, projenin başarıyla tamamlanmasının haklı gururuyla, değerli ortakların katılımıyla düzenlendi.
Haberin Detayı

Doğa & Evren Projesi Daire Sahibi Röportajı

MSY Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Doğa&Evren projesi, şık tasarımı ve sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Projede yer alan ev sahiplerinden biri olan...

Doğa & Evren Projesi Daire Sahibi Röportajı

MSY Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Doğa&Evren projesi, şık tasarımı ve sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Projede yer alan ev sahiplerinden biri olan Prof. Dr. Gökçen Çiftçioğlu, yaşadığı deneyimleri paylaştı.
Haberin Detayı

MSY Nefes Projesi Gri Su Teknolojisi

MSY Yapı, İstanbul’da gri su sistemi kullanan ilk inşaat projesi olan MSY Nefes ile çevresel sürdürülebilirliğe önemli bir katkı sağlıyor. Firma, sürdürülebilirlik kavramını...

MSY Nefes Projesi Gri Su Teknolojisi

MSY Yapı, İstanbul’da gri su sistemi kullanan ilk inşaat projesi olan MSY Nefes ile çevresel sürdürülebilirliğe önemli bir katkı sağlıyor. Firma, sürdürülebilirlik kavramını tüm projelerinde öncelikli hedef olarak belirleyerek, bu doğrultuda önemli adımlar atmaktadır.
Haberin Detayı

MSY Nefes Pendik Projesi Lansmanı Büyük İlgi Gördü

MSY Yapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te, Aydos Ormanı’na yakın bir konumda deniz manzaralı yeni konut projesi MSY Nefes İstanbul’un lansmanını gerçekleştirdi.

MSY Nefes Pendik Projesi Lansmanı Büyük İlgi Gördü

MSY Yapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te, Aydos Ormanı’na yakın bir konumda deniz manzaralı yeni konut projesi MSY Nefes İstanbul’un lansmanını gerçekleştirdi. Proje, hem şehir merkezine kolay ulaşımı hem de doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor.
Haberin Detayı

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA