MSY Yapıdan Pendikspor Ampute Takımına Yemek

Videoyu oynat

MSY Yapı Pendik’in Ampute Futbol takımıyla tanışma yemeği düzenledi.

Pendik Ada Tesislerinden 19 Ekim saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Pendik Spor Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Taştan ve yönetim Kurulu üyeler ile MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Proje Geliştirme Sorumlusu Hasan Turanlı ile şirket yönetimi tam kadro katıldı.

Pendik’li Amputelere bir konuşma yapan MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “İtiraf ediyorum, kısa bir süre öncesine kadar Pendik’te böylesi başarılara imza atmış bir ampute takımı olduğunu bilmiyordum. Pendikspor Başkanı ve bu işe merak salmış kişiler tarafından öğrendik Pendik’te ampute futbol takımı olduğunu. Şahsım ve arkadaşlarım, maddi-manevi sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz, siz yeterki başarılarınızı sürdürün.” dedi.

Pendikspor Kulüp Başkanı Şerafettin Taştan, Türkiye Amputeyi daha yeni, Milli Takımın başarıları sonucu tanıdı. Oysa ki biz Pendikspor Ampute takımı olarak 3 yıldır bu alanda varız ve çok başarılı sonuşlara imzamızı attık.”diye konuştu. Yemek organizasyonunu gerçekleştiren işadamı Muharrem Yılmaz’a da teşekkür eden Taştan, ” Sizin gibi iş adamlarının sayısını Allah çoğaltsın. Desteğinizden ötürü sizleri kutluyor ve sizlere de kendi alanınızda başarılar diliyorum.”diye konuştu.

YAŞAR ŞİMŞEK

Kaynak: https://www.duyurugazetesi.com.tr/msy-yapidan-pendikspor-ampute-takimina-yemek-11046h.htm

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA