MSY Ailesi 12. Yılını Kutladı

MSY Yapı’nın sektördeki 12. yılını kutladığı özel yemekte, hem şirketin geçmiş başarılarına teşekkür edildi hem de geleceğe dönük heyecan verici duyurular yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, bu anlamlı gecede yaptığı konuşmada, şirketi bugünlere taşıyan herkese minnettarlığını dile getirdi. “Bugüne kadar siz değerli ortaklarımızın güvenine layık olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı anlayış ve destekle büyümeye devam etme arzusundayız,” diyerek, MSY Yapı’nın istikrarlı büyüme vizyonuna vurgu yaptı.

Haziran 2017’de inşasına başlanacak olan 401 konutluk Norm İstanbul projesinin lansmanı da kutlamaların önemli bir parçası olarak yer aldı. Norm İstanbul, modern yaşamın tüm imkanlarını barındıran konsepti ile dikkat çekiyor ve MSY Yapı’nın sektördeki öncü yaklaşımını bir kez daha ortaya koyuyor.

Ayrıca, MSY Yapı, 2018 yılında ‘Norm Anaokulları’ adıyla eğitim sektörüne de adım atacağını duyurdu. Bu yeni girişim, çağdaş eğitim fırsatları sunarak topluma katkıda bulunmayı amaçlıyor. Yılmaz, bu yeni başlangıcın tüm ekip arkadaşları tarafından desteklendiğini ve emekleri için teşekkür ettiğini belirtti.

12. yıl yemeği, konuklara verilen plaket töreni ile taçlandırıldı ve MSY Yapı’nın, gelecekte de sektördeki başarılı çizgisini sürdürme kararlılığına dair sözlerle sona erdi.

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA