MSY NFS Pendik Projesi Lansmanı Büyük İlgi Gördü

MSY Yapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te, Aydos Ormanı’na yakın bir konumda deniz manzaralı yeni konut projesi MSY NFS İstanbul’un lansmanını gerçekleştirdi. Proje, hem şehir merkezine kolay ulaşımı hem de doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor.

Lansmanda, MSY NFS İstanbul’un sunduğu olanaklar vurgulandı. Proje, uygun aidatlar, kesintisiz enerji ve 7/24 güvenlik gibi avantajlarla konut sahiplerine konforlu bir yaşam vaat ediyor. E-5 ve metro istasyonlarına sadece beş dakika uzaklıkta yer alan proje, şehir merkezine ulaşımı oldukça pratik hale getiriyor.

MSY NFS Pendik, toplamda 195 daireyi kapsayacak şekilde 2+1’den 5+1 dublekse kadar farklı daire tipleri sunuyor. Projeyle ilgili yapılan açıklamada, Kasım 2021’de başlayan inşaatın Mart 2023’te tamamlanarak daire sahiplerine teslim edileceği belirtildi. MSY Yapı, MSY NFS Pendik projesiyle, modern mimarisi ve sürdürülebilir özellikleriyle İstanbul’un gözde yaşam alanlarından birini daha hayata geçiriyor.

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA