MSY Yapı, "Pendik Yelken Kulübü" ile Yeni Ufuklara Yelken Açıyor

Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden MSY Yapı, kültür, sanat ve sporun çeşitli dallarında sunduğu destekleri sürdürüyor. Bu çerçevede, şirketin en yeni girişimi olan Pendik Yelken Kulübü’ne verdiği desteği duyurdu. MSY Yapı’nın, denizlerle iç içe bir şehir olan İstanbul’un Pendik ilçesinde yelken sporunu teşvik etme ve gençlere ilham verme misyonunu üstlendiği açıklandı.

Yönetim Kurulu Başkanı’nın ifadelerine göre, MSY Yapı “Yeni ufuklara her zaman birlikte yelken açacağız” sloganıyla, yelken sporunun gelişimine ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlamayı hedefliyor.

Şirket, Pendik Yelken Kulübü’nün her zaman yanında olacak ve genç sporcuların denizlerdeki başarı hikayelerine destek olacak.

MSY Yapı’nın bu sponsorluğu, denizler ve yelken sporu ile ilgili farkındalığı artırmayı ve gençlere yönelik sosyal sorumluluk projelerine olan katkısını göstermekte. Pendik Yelken Kulübü ile olan bu iş birliği, sporun yanı sıra gençlerin kişisel gelişimine de büyük önem veren bir yaklaşımı temsil ediyor.

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA