MSY Yapı’dan Şehit Ailelerine Konut Bağışı

MSY Yapı, toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında duyarlı bir adım daha attı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Çelik, bir şehit ailesine yeni evlerinin tapusunu törenle teslim etti.

Törende konuşan MSY Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, vatan savunmasında canlarını feda eden kahramanları minnet ve şükranla andı. Yılmaz, “Şehitlerimizin fedakarlıkları bizim için çok değerlidir. Onların ailelerine destek olmak, hepimizin ortak görevi olmalı” dedi. Yeni evin şehit ailemize huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Yılmaz, MSY Yapı olarak şehit ailelerinin yanında olmaya devam edeceklerini ve desteklerinin süreceğini vurguladı.

Bu anlamlı organizasyon, toplumun farklı kesimlerinden takdir toplarken, MSY Yapı’nın sosyal sorumluluk bilincinin bir göstergesi olarak öne çıktı. Şirketin bu ve benzeri projelerle topluma olan katkısını artırma hedefi, kamuoyu tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmaktadır.

İLETİŞİME GEÇİN

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri danışmanımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

    MSY Yapı 2005 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinerek, marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile sağlam adımlarla yürümektedir…

    HIZLI MENÜ

    MERKEZ OFİS

    ALMANYA OFİS

    Copyright © 2024 MSY YAPI – Tüm hakları saklıdır. Web Designer CRM MEDYA